Folie
okienne

CHCESZ POZNAĆ CENY?

Zadzwoń, udzielimy
wszystkich potrzebnych informacji
+48 664-409-436

Nasza Firma specjalizuje się w aplikowaniu wszystkich rodzajów folii, w zależności od potrzeb.

Wszystkie folie przeciwsłoneczne, ochronne, antywłamaniowe, dekoracyjne które stosujemy posiadają warstwę HC czyli hard coating, zabezpieczająca przed rysowaniem się folii, ponadto posiadamy certyfikat higieniczny PZH Państwowego Zakładu Higieny.

 

Folie
przeciwsłoneczne

Mają za zadanie obniżyć nagrzewanie się pomieszczeń latem, a zimą zabezpieczyć szyby okienne przed wychładzaniem pomieszczeń. Tego typu folię nadają wyglądu, a do tego działają jak lustro weneckie, z pomieszczenia widzimy wszystko bardzo dobrze, a z zewnątrz ograniczamy widoczność do środka.

 

Folie ochronne, bezpieczne

Mają za zadanie zabezpieczyć szybę w razie nieumyślnego uszkodzenia. Całe stłuczone szkło zostaje na folii, dzięki czemu się nie skaleczymy. Tego typu folia często jest stosowana na halach produkcyjnych, szkołach, szpitalach, magazynach itp.

Folia ta posiada atest higieniczny, odpowiedni dla normy HACCP.

 

Folie antywłamaniowe

Idealne zabezpieczenie przed włamaniem, folia posiada grubość 1,2 mm, tego typu folie najczęściej są stosowane w bankach, placówkach bankowych, kantorach, zakładach jubilerskich, oraz w domkach jednorodzinnych. Bardzo często firmy ubezpieczeniowe proponują zniżkę na ubezpieczenie, jeżeli lokal, obiekt, pomieszczenie posiada dokument, atest potwierdzający zamontowaną folię, który my wystawiamy, klasa wytrzymałości według ITB folia P2A odporność na atak ręczny.

 

Folie reklamowe

Jest to jedna z najlepiej widocznych reklam na szybach okiennych, witrynach itp. Tego typu folia pozostawia nam normalną widoczność od środka pomieszczenia , która daje nam możliwość umieszczenie prawie każdej grafiki za stosunkowo nie duże pieniądze. Posiadamy uprawnienia do pracy na wysokościach, w razie potrzeby dysponujemy podnośnikiem koszowym (zwyżką) do 30m.

 

Folie dekoracyjne

Posiadamy w ofercie kilka rodzai folii stosowanych do dekoracji. Tego typu folie są stosowane wszędzie tam gdzie chcemy szyby ozdobić, bądź zabezpieczyć przed wścibskimi sąsiadami lub przechodniami. Posiadamy wzory gotowe, lub docinamy według potrzeb naszych klientów.

Ostatnie realizacje

Chcesz zobaczyć więcej?

Odwiedź nasz fanpage

Zapraszamy do kontaktu


Zarezerwuj termin